طراحی وب سایت

مقدمه ای بر طراحی وب سایت

چنین پروژه هایی در نال سافت شامل ۲ بخش می شوند. بخش نخست شامل طراحی رابط کاربری صفحات (User Interface) و بخش دوم شامل توسعه و پیاده سازی کدهای سمت کاربر (Front-End) می شود. که در این میان، مواردی چون طراحی گرافیک صفحات، کاربرد پذیری قسمت های مختلف و بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) و... نیز لحاظ می شوند.

ویژگی های طراحی صفحات وب توسط من

طراحی گرافیک استاندارد صفحات وب بر اساس اصول GUI و ارائه فایل های PSD به مشتری.
انجام مشاوره رایگان، قبل از شروع و در طول مسیر توسعه صفحات، در جهت پیشبرد صحیح موضوع پروژه.
طراحی و کد نویسی اختصاصی برای تمامی پروژه ها.
تعیین هزینه طراحی صفحات با رعایت انصاف.
توجه به شرایط و محدودیت های وب فارسی.
رعایت اصول مهمی چون: سهولت در استفاده، وضوح محتوا، اعتبار و امنیت.
توانایی بهره گیری از فریم ورک Bootstrap در روند طراحی پروژه ها.
بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز (HTML5, CSS3, JQuery و...) در جهت طراحی و پیاده سازی صفحات.
بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO).

تفاوت وب سایت های استاتیک با داینامیک

در برخی از پروژه های تحت وب، موضوع و هدف پروژه نیازی به بروز رسانی و تغییر مطالب ندارد. از همین رو نیازی به طراحی پایگاه داده و استفاده از زبان های برنامه نویسی سمت سرور نمی باشد. در چنین پروژه هایی با استفاده از تگهای HTML و کدهای CSS و بهره گیری از دیگر ابزارها به درستی هدف پروژه انجام می شود و همچنین لازم به ذکر است مهمترین مزایای پروژه های استاتیک را می توان: طراحی زیباتر و هزینه کمتر نسبت به پروژه های داینامیک دانست. اما در اکثر پروژه های تحت وب نیاز به بروز رسانی مطالب و یا ایجاد یک سیستم یا یک کاربرد، ضروری است. در چنین پروژه هایی علاوه بر طراحی رابط کاربری (در مثالی ساده: طراحی یک سایت استاتیک) می بایست از یک زبان برنامه نویسی سمت سرور و همچنین طراحی و ایجاد پایگاه داده در مجموعه ای هماهنگ و به هم پیوسته استفاده نمود که چنین پروژه هایی را می توان در قالب یک مجموعه، داینامیک نامید.

SqlServer

روند طراحی و توسعه یک وب سایت

طراحی رابط کاربری تمامی وب سایت ها بر اساس اصول GUI و کاربرد پذیری آن بین عموم کاربران در ابتدا به همراه گرافیک مجموعه در نرم افزار Adobe Photoshop صورت می گیرد. سپس روند توسعه کدهای سمت کاربر با توجه به طراحی رابط کاربری با HTML5، CSS3 و در صورت لزوم برنامه نویسی JQuery انجام می شود. پس از رفع مشکلات احتمالی مرحله بهینه سازی برای موتورهای جستجو صورت می گیرد.

طراحی و پیاده سازی سایت ها و کاربردها بر اساس فلش

موضوع و کاربرد برخی از پروژه های تحت وب نیازمند استفاده از ابزار فلش می باشد. چنین پروژه هایی می توانند یک وب سایت کاملا فلش، یک Player، یک بنر تبلیغاتی و یا... باشند. چنانچه روند طراحی پروژه تحت بستر فلش به صورت استاندارد توسعه پیدا کند می تواند در محیطی گرافیکی و کاربر پسند به درستی هدف پروژه را برآورده سازد.
لازم به ذکر است قیمت پروژه درخواستی خود را می توانید به شکل غیر قطعی در بخش محاسبه قیمت مشاهده کنید.