حریم خصوصی کاربران سایت

خط مشی صیانت از حریم شخصی کاربران

مجتبی گل نوری به عنوان مدیر این وب سایت و پیمانکار پروژه های نرم افزاری، حریم شخصی بازدید کنندگان سایت و مشتریان خود را به عنوان یک اصل مهم، محترم می شمارد و به حفاظت از اطلاعات شخصی مشتریان و بازدید کنندگان سایت خود پایبند است. این سند بیان کننده خط مشی صیانت از حریم شخصی، مربوط به وب سایت www.nullsoft.ir است.

حریم خصوصی کاربران سایت

هنگامی که شما از این وب سایت بازدید می کنید، وب سرور ما اطلاعات پایه ای شما را جمع آوری می کند. این اطلاعات در مورد زمان بازدید و صفحاتی که از آن بازدید کرده اید است که شامل اطلاعات هویتی نمی باشد. همچنین هنگامی که شما توسط فرم های ارتباطی سایت، اطلاعاتی را درج و ثبت می کنید این اطلاعات در پایگاه داده برای پیشبرد موضوع مورد نظر ذخیره می شود که سعی شده است که موارد درخواست شده در چنین فرم هایی تا حد امکان مختصر و مفید باشد و از درخواست اطلاعات خصوصی افراد تا حد امکان اجتناب شود.

امنیت اطلاعات کاربران

تمامی اطلاعات پروژه های انجام شده و اطلاعات بازدید کنندگان سایت، مانند: کلمه های عبور، مکاتبات و... در نزد مدیریت سایت محفوظ خواهد ماند و به شخص یا نهادی واگذار نمی گردد. مگر اینکه متقاعد شویم افشای این اطلاعات در جهت شناسایی، تماس یا اقامه دعوی علیه شخصی باشد که باعث صدمه و خسارت به مدیریت یا کاربران این وب سایت شده باشد. همچنین لازم به ذکر است تمامی اطلاعات مهم و مدیریتی پروژه های انجام شده به مشتری ارائه می شود و در آن هیچ تصرفی صورت نمی گیرد. مگر در مواقعی که پروژه مورد نظر نیاز به پشتیبانی و یا ارتقاع داشته باشد.

کاربران و مشتریان متخلف

امیدوارم هرگز چنین اتفاقی به وقوع نپیوندد اما تمامی کاربران و مشتریانی که به هر نحو ممکن در روند کلی سایت و مجموعه فعالیت های مجتبی گل نوری در پروژه های کاری اختلال ایجاد کنند با پیگیری قانونی و همچنین مسدود سازی روند فعالیت آنها در سایت، یا پروژه توسعه یافته شده مواجه خواهند شد. برخی از نمونه اختلال های احتمالی شامل: کپی برداری از سایت یا ایجاد مشکل برای روند فعالیت سایت از سوی کاربران بازدید کننده، انتشار موارد غیر اخلاقی و یا مخالف با قوانین و هنجارهای کشور ایران، توهین به ادیان، اقوام و نژادها، نقض مفاد قرارداد و موارد این چنینی در پروژه های توسعه یافته شده می شود.

اطلاعات بیشتر

اگر شما پرسش یا نگرانی در مورد این سند خط مشی دارید، می توانید آن را با آدرس ایمیل: admin@nullsoft.ir یا بخش اطلاعات تماس مطرح کنید. در چنین حالتی در صورت لزوم به پرسش شما پاسخ داده خواهد شد.