فروش هاست

معرفی ویژگی ها

به دلیل نوع فعالیت کاری خود در زمینه پروژه های سمت وب، همیشه انتخاب یک هاست (Host) مناسب و مطمئن یکی از بزرگ ترین چالش های من بوده است. پس از بررسی هاست های گوناگون از شرکت های مختلف، بر آن شدم که با انتخاب یک سرور مناسب بتوانم نیازهای شخصی خود و مشتریان را به درستی پوشش دهم. در چنین حالتی می توانم بگویم سرور هاستیگ (ویندوز) ما به آخرین تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری مجهز بوده و از کنترل پنل قدرتمند WebSite Panel برای خدمات دهی به عموم کاربران بهره می برد.

host

شرایط و قوانین

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در ذیل موجب تعلیق سرویس می شود. مدیر این وب سایت تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. در این حالت ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف، سرویس خریدار به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهیم بود. همچنین در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می داریم. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا کشور محل قرارگیری سرورها خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. در صورت تخلف هیچگونه وجهی به خریدار متخلف تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت زمان باقی مانده سرویس، پرداخت نمی شود. لیست برخی از مهمترین تخلفات:

• نصب یا استفاده از برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد.
• عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون می باشد)
• ارسال یا اجرای فایل های اجرایی مانند: VBS, BAT, COM, EXE
• استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروس ها و یا سورس هایی که موجب آلودگی سرور گردد.
• استفاده از یک سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستم های اشخاص ثالث.
• عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.
• اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور.

قیمت و نحوه پرداخت

امکان محاسبه قیمت بر اساس فضای میزبانی در بخش محاسبه قیمت ها لحاظ شده است و اگر سرویس درخواستی مشتری بر اساس سیستم پیش فرض باشد (یعنی سرویسی با امکانات: BandWidth 1GB, Domains 1, Sub-Domains 1, Mail Accounts 2, FTP Account 1) قیمت هیچ تغییری نمی کند و مشتری تنها مبلغ فضای میزبانی را پرداخت می کند. لازم به ذکر است تمامی تکنولوژی های نرم افزاری نیز فعال خواهد بود. اما اگر سرویس های درخواستی خارج از موارد پیش فرض بود، قیمت آن محاسبه شده و به مشتری اعلام می گردد. برای استعلام قیمت قطعی هاست مورد نظر خود از آدرس ایمیل: admin@nullsoft.ir یا بخش اطلاعات تماس و یا شماره تلفن: ۰۹۱۲۳۱۴۶۲۹۶ استفاده کنید و قیمت قطعی پروژه خود را به همراه دیگر اطلاعات دریافت کنید.