مشاوره
شرح روش های گوناگون مشاوره
تمامی کاربرانی که قصد سفارش پروژه از این وب سایت را دارند می توانند قبل از ثبت سفارش خود، برای جلوگیری از اشتباه و یا برای پیشبرد صحیح اهداف پروژه، از سیستم مشاوره پیش بینی شده استفاده کنند که به ۳ روش انجام می شود.

روش نخست (سیستم مشاوره آنلاین)

تمامی کاربران می توانند در قالب یک سیستم رایگان در تمامی ساعات روز، سوالات و مشکلات خود را به شکل عمومی و یا خصوصی مطرح کرده و پاسخ خود را به شکل کامل و با توجه به نوع سوال خود دریافت کنند. برای ورود به سیستم مشاوره آنلاین کلیک کنید.

روش دوم (مشاوره تلفنی) تا اطلاع ثانوی رایگان

در این روش ۱۵ دقیقه اول مکالمه رایگان می باشد و در صورت درخواست ادامه مشاوره، کاربر می بایست حق مشاوره خود را به شکل کامل شارژ نماید که در این حالت به ازای هر ۱۵ دقیقه دیگر می بایست مبلغ ٢٠٠,٠٠٠ ریال پرداخت گردد. لازم به ذکر است در صورتی که از زمان خود به شکل کامل استفاده نشود، منقضی خواهد شد.

روش سوم (مشاوره حضوری) تا اطلاع ثانوی رایگان

این روش تنها در پروژه هایی که در مرحله نهایی شدن می باشند امکان پذیر است با این شرایط که ۱۵ دقیقه نخست مشاوره رایگان است و به ازای هر ۱۵ دقیقه دیگر می بایست مبلغ ۴۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان حق مشاوره پرداخت گردد. همانند روش دوم چنانچه از زمان شارژ شده به شکل کامل استفاده نشود، منقضی خواهد شد.