رویدادها
Events

پیاده سازی 2 اپلیکیشن اندرویدی

در روزهای اخیر 2 اپلیکیشن اندرویدی با لیبل نال سافت پابلیش شده است. اپلیکیشن نخست با نام "کیفیت هوای تهران" در کافه بازار به شکل رایگان در اختیار عموم کاربران قرار گرفته است. اپلیکیشن دوم هواشناسی روستای "مومج" است. هر دو اپلیکیشن در زمینه آب و هوا می باشد. در اپلیکیشن نخست شاخص آلودگی هوا و درجه حرارت هوای تهران و در اپلیکیشن دوم آب و هوای اختصاصی روستای مومج به همراه امکان مسیر یابی مستقیم لحاظ شده است. هر دو اپلیکیشن اندرویدی به صورت رایگان عرضه شده اند.
نوشته شده در سه شنبه 04 مرداد 1401 ساعت 11:16 | ادامه مطلب

Events

تبریک سال جدید (اعلام تخفیف)

پیشا پیش سال جدید را به عموم کاربران نال سافت تبریک عرض می کنیم و امیدواریم که در سال جدید رویدادهای خوبی را پیش روی خود داشته باشید. تیم نال سافت به رسم جدید خود برای هر سال تخفیفی ویژه در نظر گرفته است. تمامی مشتریان می توانند تا 13 فروردین درخواست یک سایت کامل را تنها با مبلغ 1 میلیون و پانصد هزار تومان داشته باشند و در این حالت هاست و دامین نیز به عنوان هدیه در نظر گرفته خواهد شد. لازم به ذکر است که سایت موردنظر بر اساس سیستم مدیریت محتوای اختصاصی سایتیمو خواهد بود.
نوشته شده در چهار شنبه 11 اسفند 1400 ساعت 11:25 | ادامه مطلب

Events

کاربردهای مدیریت محتوای سایتیمو

با توجه به پرسش های مشتریان در مورد کاربردهای سایتیمو بر آن شدیم تا به این موضوع اشاره کنیم که تمامی کاربران می توانند از طریق پلتفرم سایتیمو یک وب سایت فروشگاهی با قابلیت ارائه محصول، یک وب سایت شخصی و یا یک وب سایت شرکتی و یا خبری برای خود داشته باشند. سایتیمو یک پلتفرم آزاد در موضوع است. ما سایتیمو را با حساسیت زیادی از صفر توسعه داده ایم. یک وب سایت بر پایه asp.net core و با قیمت بسیار اقتصادی را می توانید در قالب سایتیمو داشته باشید.
نوشته شده در یکشنبه 24 بهمن 1400 ساعت 22:36 | ادامه مطلب

Events

طراحی سایت حرفه ای و بسیار ارزان با سایتیمو

با سیستم مدیریت محتوایی که نال سافت به صورت اختصاصی (سایتیمو) برای خود توسعه داده است توانسته است تا هزینه توسعه را در حالت عادی به شکل محسوسی کاهش دهد. در این حالت مشتری می تواند به صورت کاملا اقتصادی یک وب سایت پویا بر اساس تکنولوژی دات نت کور داشته باشد. تمامی کاربران می توانند برای داشتن یک وب سایت حرفه ای با قیمت بسیار ارزان از طریق بخش "تماس با ما" و یا بخش "ثبت سفارش آنلاین" ما را مطلع کنند. در کمترین زمان ممکن دارای یک وب سایت حرفه ای خواهید بود.
نوشته شده در سه شنبه 23 آذر 1400 ساعت 15:56 | ادامه مطلب

Events

استارت آپ جدید: سیستم مدیریت بر محتوای سایتیمو

در بین سیستم های مدیریت محتوای گوناگونی که در بازار وجود دارد که نمونه های خارجی آن را همه ما شنیده ایم سایتیمو را برای تغییر روند چنین کاربردی در ایران پیاده سازی کردیم. سایتیمو یک پلتفرم بر پایه asp.net core است که برای اولین بار چنین تکنولوژی در جهت توسعه چنین سیستمی در ایران به کار برده شده است. هدف ما این بود که کاربران ما از طریق سایتیمو بتوانند یک وب سایت استاندارد را در قالب ابزارهای اصلی برای خود داشته باشند. برای مشاهده و دانلود پلتفرم سایتیمو می توانید به وب سایت sitimo.ir مراجعه کنید.
نوشته شده در پنجشنبه 13 آبان 1400 ساعت 10:38 | ادامه مطلب

Events

استخدام همکار برنامه نویس جهت همکاری بلند مدت

جهت همکاری در توسعه پروژه هایی که مسئولیت آنها را عهده دارهستم نیاز به یک برنامه نویس دات نت دارم که ترجیحاً درتهران سکونت داشته باشد. روند فعالیت به صورت دور کاری و با جلسات هفتگی یا ماهانه همراه است. تخصص های مورد نیاز: asp.net mvc core, entity framework و زبان های سمت فرانت می باشند. چنانچه در پروژه های وب اپلیکیشن دارای تجربه هستید لطفاً رزومه خود را به آدرس ایمیل: admin@golnouri.com ارسال نمایید. در عنوان ایمیل کلمه "رزومه" را درج کنید.
نوشته شده در چهار شنبه 17 شهریور 1400 ساعت 19:47 | ادامه مطلب

Events

پروژه جدید؛ وب سایت ابنیه سازان

وب سایت ابنیه سازان مقاوم قربانی با تکنولوژی دات نت تحت زبان سی شارپ و بانک اطلاعاتی Sql Server در تابستان 1400 پیاده سازی شد. پنل کاربری اختصاصی، ارسال پیامک و وجود فرم های ارتباطی از جمله بخش های فنی این وب سایت است. تمامی پروژه از صفر پیاده سازی شده است و در این مسیر از سرویس های رایگان و از پیش نوشته شده استفاده نشده است.
آدرس وب سایت: www.abniesazanghorbani.ir
نوشته شده در پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۸ | ادامه مطلب

Events

تغییر حالت فعالیت کاری

شاید بشه گفت از گذشته تا به امروز آرزو داشتم که فعالیت های کاریم رواز حالت کارمندی خارج کنم و یک شرکت نرم افزاری را راه اندازی کنم. اما همیشه از برآورد هزینه ها در اون حالت و موارد مرتبط می ترسیدم و به نوعی برام ریسک بود. حالا برای رسیدن به این مهم ایده هایی دارم که ممکن هست وارد محیط عملیاتی بشه. در این بین مجالی برای شکایت از این کشور جهنمی وجود نداره که وظیفش نا هموار کردن مسیر برای توسعه بود. خبرهای تکمیلی در همین بخش منتشر میشه.
نوشته شده در سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۹ | ادامه مطلب

رویدادهای گذشته