رویدادها
Events

طراحی سایت حرفه ای و بسیار ارزان با سایتیمو

با سیستم مدیریت محتوایی که نال سافت به صورت اختصاصی (سایتیمو) برای خود توسعه داده است توانسته است تا هزینه توسعه را در حالت عادی به شکل محسوسی کاهش دهد. در این حالت مشتری می تواند به صورت کاملا اقتصادی یک وب سایت پویا بر اساس تکنولوژی دات نت کور داشته باشد. تمامی کاربران می توانند برای داشتن یک وب سایت حرفه ای با قیمت بسیار ارزان از طریق بخش "تماس با ما" و یا بخش "ثبت سفارش آنلاین" ما را مطلع کنند. در کمترین زمان ممکن دارای یک وب سایت حرفه ای خواهید بود.
نوشته شده در سه شنبه 23 آذر 1400 ساعت 15:56 | ادامه مطلب

Events

استارت آپ جدید: سیستم مدیریت بر محتوای سایتیمو

در بین سیستم های مدیریت محتوای گوناگونی که در بازار وجود دارد که نمونه های خارجی آن را همه ما شنیده ایم سایتیمو را برای تغییر روند چنین کاربردی در ایران پیاده سازی کردیم. سایتیمو یک پلتفرم بر پایه asp.net core است که برای اولین بار چنین تکنولوژی در جهت توسعه چنین سیستمی در ایران به کار برده شده است. هدف ما این بود که کاربران ما از طریق سایتیمو بتوانند یک وب سایت استاندارد را در قالب ابزارهای اصلی برای خود داشته باشند. برای مشاهده و دانلود پلتفرم سایتیمو می توانید به وب سایت sitimo.ir مراجعه کنید.
نوشته شده در پنجشنبه 13 آبان 1400 ساعت 10:38 | ادامه مطلب

Events

استخدام همکار برنامه نویس جهت همکاری بلند مدت

جهت همکاری در توسعه پروژه هایی که مسئولیت آنها را عهده دارهستم نیاز به یک برنامه نویس دات نت دارم که ترجیحاً درتهران سکونت داشته باشد. روند فعالیت به صورت دور کاری و با جلسات هفتگی یا ماهانه همراه است. تخصص های مورد نیاز: asp.net mvc core, entity framework و زبان های سمت فرانت می باشند. چنانچه در پروژه های وب اپلیکیشن دارای تجربه هستید لطفاً رزومه خود را به آدرس ایمیل: admin@golnouri.com ارسال نمایید. در عنوان ایمیل کلمه "رزومه" را درج کنید.
نوشته شده در چهار شنبه 17 شهریور 1400 ساعت 19:47 | ادامه مطلب

Events

پروژه جدید؛ وب سایت ابنیه سازان

وب سایت ابنیه سازان مقاوم قربانی با تکنولوژی دات نت تحت زبان سی شارپ و بانک اطلاعاتی Sql Server در تابستان 1400 پیاده سازی شد. پنل کاربری اختصاصی، ارسال پیامک و وجود فرم های ارتباطی از جمله بخش های فنی این وب سایت است. تمامی پروژه از صفر پیاده سازی شده است و در این مسیر از سرویس های رایگان و از پیش نوشته شده استفاده نشده است.
آدرس وب سایت: www.abniesazanghorbani.ir
نوشته شده در پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۸ | ادامه مطلب

Events

تغییر حالت فعالیت کاری

شاید بشه گفت از گذشته تا به امروز آرزو داشتم که فعالیت های کاریم رواز حالت کارمندی خارج کنم و یک شرکت نرم افزاری را راه اندازی کنم. اما همیشه از برآورد هزینه ها در اون حالت و موارد مرتبط می ترسیدم و به نوعی برام ریسک بود. حالا برای رسیدن به این مهم ایده هایی دارم که ممکن هست وارد محیط عملیاتی بشه. در این بین مجالی برای شکایت از این کشور جهنمی وجود نداره که وظیفش نا هموار کردن مسیر برای توسعه بود. خبرهای تکمیلی در همین بخش منتشر میشه.
نوشته شده در سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۹ | ادامه مطلب

Events

دخل گستر، نرم افزار مدیریت فروش مغازه ها

نرم افزار دخل گستر نام آخرین پروژه شخصی من است که نزدیک به یکسال برای آن زحمت کشیده ام. این نرم افزار ویندوزی با هدف مدیریت فروش مغازه ها ایجاد شده است. شعار دخل گستر: سادگی در نصب و کاربرد در استفاده است. همانگونه که از شعار آن مشخص است با توجه به بازار هدف و با در نظر گرفتن میزان آشنایی ایشان با کامپیوتر و موارد این چنینی سعی نموده ام که در تمامی مراحل توسعه، از ایجاد پیچیدگی دوری کنم. دخل گستر به سادگی نصب می گردد.
نوشته شده در پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۴ | ادامه مطلب

Events

پروژه جدید، نرم افزار مالتی مدیای شرکت هتل سازی دریا

نرم افزار مالتی مدیای هتل سازی دریا نام جدیدترین پروژه نرم افزاری است که توسط من انجام شده است. این پروژه به شکلی طراحی شده است که دیتای آن به صورت داینامیک لحاظ شده است و مشتری می تواند بسته به شرایط آنها را تغییر دهد. دیتای فوق شامل: عکس، متن و ویدیو است. این نرم افزار مالتی مدیا با زبان Action Script3 و کدهای XML پیاده سازی شده است. ساختار داینامیک در نرم افزارهای فلش و محیط های چند رسانه ای دارای مباحث پیچیده ای است که با لطف خدا در این پروژه هموار گشت.
نوشته شده در پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۸ | ادامه مطلب

Events

تبریک سال جدید

تبریک سال جدید؛ با توجه به اتفاقاتی که همه ی ما از اونها مطلع هستیم مشکل است. اما به هر حال چاره ای جز امید به آینده و روزهای بهتر وجود نداره. در سال پیش رو با امید به خدا، پس از این همه سال فعالیت در این حوزه چه به صورت پیمانکاری و چه به صورت کارمندی می خوام بستری را تحت عنوان یک دفتر یا شرکت راه بندازم. با توجه به شرایط فوق العاده بد کشور امیدوارم بتونم در این مسیر موفق باشم. همچنین در سال جدید برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت می کنم و امیدوارم از تلاش کردن نا امید نشید.
نوشته شده در دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۰ | ادامه مطلب

رویدادهای گذشته