تبلیغات در سایت

چگونگی نمایش آگهی

این وب سایت به دلیل موضوع فعالیت خود می تواند مکان مناسبی جهت تبلیغ و نمایش محصولات، خدمات و معرفی وب سایت ها باشد. تمامی کاربران می توانند پس از مطالعه این بخش، نوع آگهی و کلاس مورد نظر خود را به همراه بنر آگهی، به آدرس ایمیل: admin@nullsoft.ir ارسال کنند. چنانچه اطلاعات ارسال شده متناسب با قوانین این بخش باشد، ایمیلی مبنی بر تایید سفارش برای کاربر ارسال می شود. پس از واریز وجه مورد نظر (با توجه به نوع و کلاس آگهی) و ثبت فیش واریزی آگهی شما در سایت نمایش داده خواهد شد.

این شیوه از تبلیغات در صفحه نخست سایت قرار می گیرد و شامل بنرها و تصاویر تبلیغاتی در اندازه: ۲۴۰ پیکسل در عرض و ۱۲۰ پیکسل در طول می باشد که یکی از اندازه های استاندارد در بنرهای تبلیغاتی می باشد. در جدول زیر نوع آگهی و کلاس مورد نظر نمایش داده شده است که مشتری این امکان را دارد که بسته به انتخاب خود از هزینه و مدت زمان نمایش آگهی، آگاه شود. بطور مثال: اگر مشتری کلاس B را انتخاب کند، آگهی ایشان به مدت ۲۰ روز در سایت نمایش داده می شود. لازم به ذکر است آگهی در صفحه نخست ثابت بوده و در تمام مدت در جایگاه مشخص شده نمایش داده می شود. لطفا قبل از سفارش آگهی، آزاد بودن جایگاه و امکان قبول سفارش را استعلام بگیرید.

جدول قیمت و مدت زمان نمایش آگهی

کلاس مدت زمان نمایش (روز) قیمت به ریال (تصویر) قیمت به ریال (فلش)
A ۱۰ ۲۰۰,۰۰۰ ۲۵۰,۰۰۰
B ۲۰ ۴۰۰,۰۰۰ ۴۵۰,۰۰۰
C ۳۰ ۶۰۰,۰۰۰ ۶۵۰,۰۰۰
تعرفه نمایش آگهی در قسمت بالای سایت
این آگهی در تمام صفحات ثابت بوده و در جایگاه خود نمایش داده می شود.
اندازه بنر: ۴۵ پیکسل در عرض و ۳۴۷ پیکسل در طول
۳۰ روز نمایش ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال

مشخصات بنرها

اندازه بنرها ۲۴۰ پیکسل در عرض و ۱۲۰ پیکسل در طول می باشد و حداکثر حجم قابل قبول برای بنرها ۳۰ کیلوبایت می باشد. بنرهای ارسالی می توانند در فرمت تصویر: GIF یا JPG یا SWF باشند. لازم به ذکر است در صورتی که حجم بنر ارسالی توسط مشتری بالاتر از اندازه مشخص شده باشد آگهی فعال نخواهد شد. همچنین در صورت طراحی بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز می بایست در زمان طراحی بنر توسط طراح قرار گیرد. بنرهای تبلیغاتی می توانند حاوی یک لینک باشند. همچنین شما می توانید طراحی بنرهای تبلیغاتی خود را به ما بسپارید. بدین منظور شما می توانید هزینه طراحی بنرهای تبلیغاتی گوناگون را در جدول زیر مشاهده کنید.

جدول قیمت طراحی بنرهای تبلیغاتی

کلاس تعداد صفحات بنر قیمت به ریال (تصویر) قیمت به ریال (فلش)
A ۳ ۳۰۰,۰۰۰ ۴۰۰,۰۰۰
B ۵ ۵۰۰,۰۰۰ ۶۰۰,۰۰۰
C ۷ ۷۰۰,۰۰۰ ۸۰۰,۰۰۰

نحوه پرداخت

تمامی اطلاعات مرتبط با چگونگی پرداخت در بخش شماره حساب های بانکی موجود است. لازم به ذکر است پس از پرداخت وجه مورد نظر خود، می بایست از فرم ثبت فیش واریزی برای دریافت تایید پرداخت استفاده نمایید. مبالغ پرداخت شده به هیچ عنوان عودت داده نمی شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ۰۹۱۲۳۱۴۶۲۹۶ نیز تماس بگیرید.