درباره نال سافت

معرفی کوتاه مدیریت نال سافت

مهندسی کامپیوتر شروع راهی که امروز در آن هستم نبود. پیش از دانشگاه هم به این دنیا علاقمند بودم و همیشه یکی از دوست داشتنی ترین چالش های فکری ام، تحلیل نرم افزار و نوشتن کد بوده است. من یک مهندس نرم افزار هستم و شغل فعلی ام تحلیل، طراحی و توسعه نرم افزار است. همچنین علاوه بر توسعه نرم افزار در حوزه تدریس دروس تخصصی و برنامه نویسی نیز فعالیت می کنم. تمامی کاربران می توانند برای آگاهی از تخصص های من از بخش توانمندی های موجود در سایت، استفاده کنند. لازم به ذکر است ماهیت "نال سافت" شامل یک گروه نرم افزاری می شود و تمامی پروژه های انجام شده تحت همین عنوان پیاده سازی می شوند.
 

شرحی از توانمندی ها

تمامی توانمندی های ذکر شده در سایت بر اساس صرف وقت زیاد و سال ها فعالیت در این حوزه به دست آمده است که پس از تحصیل در رشته نرم افزار با تعاریف و فرآیندهای مهندسی نرم افزار تلفیق شده و تبدیل به تخصص نسبی و قابل قبولی شده است که سعی من این بوده است بر اساس اهداف و چشم اندازهای گوناگون توسعه پیدا کند که در درجه اول رضایت شخصی خود را در کسب علم جلب کنم و در درجه دوم بتوانم در زمینه های تخصصی و کاری پیشرفت داشته باشم.

سوابق اجرایی و فعالیت ها

تاکنون علاوه بر همکاری در تحلیل، توسعه و مشاوره پروژه های تیمی و یا عضویت در بعضی از تیم های نرم افزاری، وظیفه طراحی و پیاده سازی کامل برخی از پروژه ها را نیز به عهده داشتم که تعدادی از چنین پروژه هایی را می توانید با ذکر جزئیات در بخش نمونه پروژه ها مشاهده کنید. همچنین در زمینه تدریس دروس تخصصی و برنامه نویسی نیز در برخی از آموزشگاه ها و یا در قالب تدریس خصوصی فعالیت داشتم. در زمینه سوابق اجرایی و فعالیت ها با وجود انجام پروژه های گوناگون، در ابتدای راه هستم اما آنچه از آن مطمئن هستم علاقه و اراده من برای کسب علم بیشتر و ارائه خدمات هر چه بهتر به عموم کاربران می باشد.

مدیریت و سیاست ها

مهمترین اصل برای من در انجام پروژه های گوناگون، حفظ کیفیت می باشد و همین اصل را برگ برنده خود می دانم زیرا رعایت این اصل موجب پایداری در کار و توسعه توانمندی ها می شود. از همین رو تا از سطح کیفی و کاربردی پروژه ای و همچنین توانایی انجام آن مطمئن نشوم شروع به انجام آن نخواهم کرد. همچنین در تعیین تعرفه ها سعی شده است اصل انصاف رعایت شود و نسبت به چگونگی انجام پروژه ها از لحاظ فنی، زمانی و تجربه کاری قیمت متعارفی نسبت گیرد.

با تشکر؛
مجتبی گل نوری